Wednesday, 26 June 2019
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

erga left gray
labs left gray
library left gray
museum left gray
mags left gray
coop left gray
geoforall left gray
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΡΜΑΡΑ
exo
Geoportal
geoportal2
DIPIN
geoheritage
Conf
diavgeia logo

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 1ης ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Wed, 12-Jun-2019 12:31 Size: 236.14 KB Downloads: 441

pdf.png ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ Γ.Γ EGS ΜΕ ΤΟ Γ.Δ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Mon, 10-Jun-2019 12:25 Size: 319.45 KB Downloads: 417

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΜΕ ΤΙΤΛΟ «Landslide hazard assessment for Civil Protection» HOT

Download

Created: Thu, 30-May-2019 10:11 Size: 259.76 KB Downloads: 649

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Mon, 20-May-2019 13:47 Size: 261.01 KB Downloads: 733

pdf.png ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΑΓΜΕ HOT

Download

Created: Mon, 22-Apr-2019 09:23 Size: 234.24 KB Downloads: 1,212

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΝΟΝΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ HOT

Download

Created: Wed, 06-Mar-2019 11:19 Size: 447.98 KB Downloads: 1,814

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΑΥΓΕΤΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ HOT

Download

Created: Fri, 01-Feb-2019 16:57 Size: 381.92 KB Downloads: 2,020

pdf.png ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΙΓΜΕ ΣΤΙΣ 6-12-2018 HOT

Download

Created: Tue, 20-Nov-2018 13:13 Size: 138.51 KB Downloads: 3,118

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΓΕΩΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ" HOT

Download

Created: Mon, 19-Nov-2018 12:20 Size: 402.19 KB Downloads: 3,047

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ σχετικά με καθιζήσεις ευρύτερης περιοχής Λάρισας HOT

Download

Created: Fri, 16-Nov-2018 12:06 Size: 308.92 KB Downloads: 2,902

Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90