Thursday, 25 April 2019
imageimageimageimageimageimageimageimageimage
Log in

Log in

erga left gray
labs left gray
library left gray
museum left gray
mags left gray
coop left gray
geoforall left gray
ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΜΑΡΜΑΡΑ
exo
Geoportal
geoportal2
DIPIN
geoheritage
Conf
diavgeia logo

EuroGeoSurveys

EuroGeoSurveys

Remote Support

Ammyy3


TeamViewer


Overview Overview Search Search Up Up

 Category: Δελτία Τύπου

2folder_gray.png Δελτία Τύπου Files: 10

 

pdf.png ΣΥΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΕΑΓΜΕ NEW HOT

Download

Created: Mon, 22-Apr-2019 09:23 Size: 234.24 KB Downloads: 86

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΝΟΝΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΚΑΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ HOT

Download

Created: Wed, 06-Mar-2019 11:19 Size: 447.98 KB Downloads: 1,083

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΑΥΓΕΤΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ HOT

Download

Created: Fri, 01-Feb-2019 16:57 Size: 381.92 KB Downloads: 1,309

pdf.png ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΤΗΝ ΗΜΕΡΙΔΑ ΤΟΥ ΙΓΜΕ ΣΤΙΣ 6-12-2018 HOT

Download

Created: Tue, 20-Nov-2018 13:13 Size: 138.51 KB Downloads: 2,424

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΤΕΚΜΗΡΙΩΣΗ ΓΕΩΘΕΜΑΤΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΩΝ ΣΕ ΚΡΙΣΙΜΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ" HOT

Download

Created: Mon, 19-Nov-2018 12:20 Size: 402.19 KB Downloads: 2,411

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ σχετικά με καθιζήσεις ευρύτερης περιοχής Λάρισας HOT

Download

Created: Fri, 16-Nov-2018 12:06 Size: 308.92 KB Downloads: 2,453

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ ΑΥΤΟΨΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΟΥΛΑ Τ.Κ. ΑΡΓΑΣΙΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΥ HOT

Download

Created: Mon, 05-Nov-2018 12:20 Size: 345.1 KB Downloads: 2,098

pdf.png ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΗΜΕΡΙΔΑΣ "ΟΠΥ ΚΑΙ ΧΩΡΟΤΑΞΙΚΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΣ" HOT

Download

Created: Fri, 26-Oct-2018 14:21 Size: 501.02 KB Downloads: 1,984

pdf.png Αναδημοσίευση άρθρου της Ροδαυγής Αρτας σχετικα με τη συμβολή του ΙΓΜΕ στον εντοπισμό υδροφορίας HOT

Download

Created: Tue, 21-Aug-2018 10:03 Size: 148.04 KB Downloads: 2,529

pdf.png ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΤΟΛΙΣΘΗΣΕΩΝ 2017 HOT

Download

Created: Tue, 07-Aug-2018 14:55 Size: 241.85 KB Downloads: 2,635

Διαύγεια - Οι 10 τελευταίες αναρτήσεις

Αποφάσεις και πράξεις στο Διαδίκτυο, μέσω του προγράμματος Δι@ύγεια

Συμμετοχή σε Ευρωπαικά Προγράμματα

EGDI 300x112

onegeology 

m4eu

eurare

logo prosum pangeo

InGeoClouds90